Proč a jak

Proč

Zejména pro hotely, restauranty a stylové obchody by měla být kvalitní a stylu a atmosféře interiéru odpovídající hudební kulisa samozřejmým standardem.

Nevhodně zvolená nebo neprofesionálně připravená hudební kulisa může dané prostředí snadno velmi negativně ovlivnit. Hosté se sice mohou těšit ze stylového interiéru, kvalitní nabídky jídel, nápojů a pozorné obsluhy, pokud však hudební kulisa s tím vším dostatečně „neladí“, celkovému dojmu to škodí.

Mnozí majitelé a provozovatelé si to uvědomují a často volí mezi dvěma způsoby řešení. Buď se spolehnou na vlastní vkus a zdroje, nebo se obrátí na nějakou velkou profesionální firmu, která tyto služby nabízí. Obě tato řešení mají své slabiny.

Jak ne

V prvním případě zpravidla chybí dostatek odbornosti a dostupnost vhodných zdrojů. Málokoho by asi napadlo pustit se vlastními silami do výtvarného řešení interiéru – obracíme se na architekty a výtvarníky, kteří pracují podle našeho zadání. S vytvořením kvalitní hudební kulisy je to úplně totéž – měli by ji dělat odborníci.

V případě profesionálních firem (zpravidla se jedná o pobočky zahraničních společností) není o odborném zázemí pochyb. Otázkou však je, jak se daří globálně pojaté programy přizpůsobovat potřebám zejména malých a středních klientů. Zřejmou nevýhodou jsou také vyšší náklady a dlouhodobé smluvní závazky, které v případě nespokojenosti klienta není snadné vypovědět.

Jak ano

Jak to děláme my? Na místě se seznámíme s interiérem vašeho podniku, vyslechneme si vaše představy a připravíme návrh optimálního řešení. Pomůžeme vám vytvořit hudební kulisu, která bude maximálně respektovat specifiku interiéru a atmosféry podniku. Máme s tím bohaté a dlouholeté zkušenosti. Také díky praxi v reklamě vnímáme každý podnik jako jedinečnou značku, ke které patří jedinečná, skutečně na míru vytvořená hudební kulisa. A protože se způsob naší práce v mnohém podobá práci výtvarníka-designéra, říkáme naší službě MusicDesign.